Svítidla a osvětlení
do interiéru domova

Koupelnová

Jak na osvětlení v koupelně

I vám se někdy ráno v koupelně stává, že poznáváte tvář, která se na vás dívá ze zrcadla? Příčinu nemusíte hledat v pracovním spěchu nebo v prohýřené noci. Důvod může být mnohem prozaičtější – světlo, jehož v koupelně není nikdy dost.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Světlo v koupelně

Pohodlí v koupelně znamená mít nejen pěkné obklady, vhodný nábytek, dobré topení a odvětrávání, ale i světlo. A to není tak jednoduché. Přestože dnešní trh nabízí neomezenou nabídkou koupelnových světel, vybrat to správné nemusí být vůbec jednoduché.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Barevné světlo v koupelně uvolňuje! Jaké barvy vybrat?

Barvy dokáží stimulovat naše vědomí a proto se ve wellness zařízeních stále častěji používají barevná osvětlení, která si nacházejí cestu i do našich koupelen. Jistě jste již slyšeli o tzv. chromoterapii. Tato léčebná metoda je založená právě na účincích barev a vy si něco podobného můžete dopřát i ve své vlastní koupelně.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Chcete do koupelny bezpečné osvětlení?

Zakázané ovoce nejvíce chutná. Ve skrytu duše určitě každý n nás přizná, že někdy v životě porušil. Jsou ale pravidla a předpisy, které se porušovat vyplácejí a jejich nedodržení může mít katastrofální následky. Tak jako dítě nepustíte na kole nebo bruslích bez ochranné přilby, neumíme si představit jízdu v autě bez airbagů a bezpečnostních pásů. I zdánlivě bezpečné prostředí domova ale může skrývat řadu nástrah. Například koupelna.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Osvětlení v koupelně

Realizace osvětlení koupelny není tak snadná, jako v ostatních částech obytného interiéru. Hlavním problémem je zde voda a vlhkost, která může ve spojení s elektrickým proudem způsobit nemalé problémy a dokáže také člověka ohrozit na životě. Dejte si pozor, kam a jaké světlo si do koupelny umístíte. Stačí se řídit jednoduchými pravidly.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe