Svítidla a osvětlení
do interiéru domova

Interiérová

Svítidla a haly: Jaké je ideální spojení?

Co dalšího by nemělo chybět v hale, aby působila příjemně, byla účelná a krásná? Určitě vhodné osvětlení, ale i výmalba udělá své, o dekoracích nemluvě...

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jaké světlo vybrat do jednotlivých místností

Pro obývací pokoj je nutné dostatečně variabilní osvětlení pro někdy naprosto rozdílné činnosti. Při navrhování osvětlení je důležitá představa, kam konkrétně bude daný světelný paprsek dopadat. Lampa zavěšená od stropu nad konferenčním stolkem, dohromady se stolní lampou po každé straně křesla vytvoří dohromady propojenou plochu světla.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Lustr do obýváku: Vyberte si ten pravý!

První historické zmínky o lustrech pocházejí z doby kolem poloviny 16. století. Jejich průkopníky se stali Benátčané, kteří si jako první posvítili lustrem zdobeným přívěsy z horského křišťálu. Boom lustrů však začal až o dvě století později, a to díky vyspělejším technologickým postupům zpracování skla. V Česku se první křišťálové lustry objevily začátkem 18. století a ihned se staly světově proslulými a požadovanými.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak vybrat osvětlení do bytu

Vybrat správná svítidla do bytu či domu není zcela jednoduché. Každý prostor má jinou funkci, každý vyžaduje použití jiných světelných zdrojů. V následujícím článku najdete základní pravidla, jak na to.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Osvětlení interiéru

Jako osvětlení interiéru je využíváno přirozené denní světlo, které je doplněno umělým osvětlením ve formě svítidel. Důmyslným výběrem a rozmístěním svítidel umělého osvětlení docílíme neopakovatelnou atmosféru prostředí .

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe