Svítidla a osvětlení
do interiéru domova

Dětská

Osvětlení dětského pokojíčku ovlivní zdraví vašeho dítěte

Děti jsou to nejcennější, co rodiče mají, a právě na dětech a jejich zdraví by jim mělo záležet nejvíce. Ku zdraví, pohodě i klidu přispěje dobré osvětlení dětského pokoje. Pokojíček je poměrně hodně frekventovanou místností v domě či bytě, kde děti odmala tráví svůj čas a mají své malé soukromí. Pokud je v rodině dětí více a pokojíček pouze jeden, pak je místnost frekventovaná nepřetržitě. Osvětlení v pokojíčku by mělo dětem sloužit při hrách i učení do školy.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Hravé osvětlení dětského interiéru

Při instalaci lustru jako hlavního osvětlení dětského pokoje musíme zohlednit, že děti na rozdíl od nás dospělých tráví hodně času na podlaze. Pokud si tam zrovna hrají s drobnými kostkami své oblíbené stavebnice, potřebují osvětlení opravdu kvalitní a intenzivní.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak na osvětlení dětských pokojů

Každá maminka dobře ví jak hlasitě umí dítě dát najevo svou nevoli, necítí-li se právě v pohodě. Ještě ani neumějí chodit a mluvit, ale cítí se bezpečně pokud v pokoji není tma. Chceme-li aby se dítě cítilo příjemně i ve večerních hodinách, pořiďme mu k posteli lampu. Na trhu jsou klasické stolní modely nebo typy s úchytkou, která dovoluje přichycení k pelesti, blízké polici apod. Vhodné jsou nízké zdroje světla, který bude v noci vytvářet šero. Někteří výrobci dokonce nabízejí svítidla s pamětí obsahující několik ukolébavek. Dítě tak může nerušeně usínat při uklidňující hudbě.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Osvětlení dětského pokoje

Dětský pokoj se na mnoho let stane pro jeho uživatele teritoriem, ve kterém by se měl cítit pohodlně i bezpečně a zároveň by tu měl nalézt ideální podmínky pro vlastní seberealizaci. Pokoj slouží k nejrůznějším aktivitám, proto bychom kromě vhodné volby nábytku měli dobře zvážit osvětlení místnosti, aby si ratolest už odmalička zbytečně nekazila oči.
 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Rozsvětlujeme dětský pokoj - Výběr svítidla

Na osvětlení dětského pokoje jsou kladeny poměrně rozmanité nároky. Je to kancelář, dílna, ale i romantická ložnice.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe