Svítidla a osvětlení
do interiéru domova

Kuchyňská

Jak na osvětlení kuchyně

 

Pro osvětlení v kuchyni platí stejná pravidla jako pro osvětlení v ostatních prostorech v bytě nebo rodinném domě. I zde je třeba sjednotit vzhled svítidel a sladit jejich světelné parametry s potřebami uživatele - zejména s ohledem na činnosti, které se v kuchyni provádějí. Jaké světlo zde tedy budeme potřebovat?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Lustry do kuchyně: Jaké si pořídit a s čím počítat

Umělé osvětlení patří k nezbytným součástem standardního plnohodnotného života. Interiérové osvětlení přispívá k harmonii a útulnosti každého domova, navozuje rodinnou atmosféru. Správně osvětlená místnost přináší životadárnou energii, a to ať už světlem denním, nebo umělým. Špatně osvícená místnost má negativní vliv nejen na lidskou psychiku, ale také na lidské zdraví.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Osvětlení kuchyňské linky a interiéru kuchyně

Kuchyně je místnost v bytě, ve které, ač se to možná nezdá, stráví mnoho z nás spoustu času. I proto je dobré, aby kuchyň byla dostatečně zařízena a také prosvětlena. V denních hodinách jako osvětlení může vystačit okno, je-li dostatečně velké na to, aby skrz něj proudil dostatek světla. Ve večerních a nočních hodinách se však již nevyhneme potřebě umělého osvětlení.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe